LG PURICARE AEROHIT AIR PURIFIER 360 AS35GGW10 1Y
Brand Logo
(0 review produk)
In Stock
Rp 9.999.000
    Brand:LG
    SKU:CM196
    Subtotal:
    Rp 9.999.000
    1
    Deskripsi
    Info
    SPESIFIKASI
    Brand: LG
    Tipe: PuriCare AeroHit Air Purifier
    Color: White
    Recommended Area: 32 m²
    Power Input: 35 W
    Power Supply: 100-240V~ 50/60Hz
    CADR: 250 CMH / 4.17 CMM
    Display Type: LED + Touch Button
    Fan Motor Type: BLDC Motor
    Noise Level: 53 / 25 dB
    Air Purification System: 360˚ Clean
    Fan Speed Mode: 5 Levels
    Auto
    Low
    Medium
    High
    Turbo
    Sensor: Dust PM1.0
    Smart Indicator: 4 Levels
    Very Bad to Good
    Red / Orange / Yellow / Green
    Child Lock: Yes
    Filter Replacement Alarm: Yes
    Sleep Mode: Yes
    Smart Features:
    Filter Life Monitoring
    Smart Diagnosis
    ThinQ Wi-Fi
    Auto On / Off
    Filter Type: Aero Series H Filter
    Filter Quantity: 1 Unit
    Filter Grade: H13
    Product Dimension: 240 x 500 x 240 mm
    Package Dimension: 307 x 566 x 309 mm